Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Bielsko-Biała - Oświęcim

Natychmiastowa ulga!

Zadzwoń: 576 128 710

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Bielsko-Biała - Oświęcim

Skuteczne przerwanie ciągu alkoholowego!

Zadzwoń: 576 128 710

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe
wizyty domowe

Odtruwanie alkoholowe jest bardzo pomocnym zabiegiem, który pozwoli na pozbycie się nadmiaru toksyn z organizmu po przedawkowaniu alkoholu. Jest polecane osobom, które jednorazowo wypiły zbyt dużą ilość alkoholu oraz dla tych, którzy mają problem z na nałogiem alkoholowym. To skuteczna metoda leczenia alkoholizmu oraz sposób na pozbycie się toksyn. Dzięki odtruciu alkoholowemu osoba uzależniona znacznie łatwiej wróci do dawnej równowagi oraz pozbędzie się nieprzyjemnych objawów przedawkowania alkoholu etylowego. Detoks alkoholowy często to jedyna szansa na skuteczne pozbycie się nałogu alkoholowego oraz powrót do lepszego samopoczucia i pełnej sprawności fizycznej i umysłowej.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Jest ono przeprowadzane przez doświadczonych ratowników medycznych, którzy podają kroplówki z soli fizjologicznej oraz z glukozą. Mają one na celu szybkie nawodnienie organizmu oraz dostarczenie mu ważnych mikroelementów, takich jak potas, czy magnez. Są one niezbędne do prawidłowego działania układu nerwowego oraz mięśniowego. Przed ich podaniem przeprowadzany jest wywiad, na podstawie którego ustalana jest dawka kroplówki. Ratownik medyczny mierzy również ciśnienie krwi oraz pyta o przebyte choroby. Ważne jest odpowiednie dobranie dawki kroplówki, dlatego pacjent jest ważony oraz mierzony. W trakcie jej podawania muszą być monitorowane czynności życiowe oraz samopoczucie pacjenta. U pacjentów po ciągu alkoholowym mogą pojawić się objawy odstawienne, w postaci bólu głowy, niepokoju oraz drżenia mięśni. W niektórych przypadkach bardzo ważne jest podanie również leków przeciwbólowych oraz uspokajających, aby pacjent poczuł się nieco lepiej.

Czemu detoks alkoholowy jest taki ważny?

Wiele osób uzależnionych od alkoholu nie potrafi samodzielnie odstawić zgubnego nałogu. Ciąg alkoholowy doprowadza organizm do wycieńczenia. Pojawią się też objawy odstawienia używki, co doprowadzają one do ponownego sięgnięcia po alkohol. Detoks alkoholowy ma na celu oczyszczenie organizmu z nadmiaru toksyn, które dają nieprzyjemne objawy oraz sprawia, że osoba uzależniona może łatwiej wrócić do równowagi psychicznej i fizycznej. Detoks pozwoli na lepszy powrót do normalnego funkcjonowania oraz daje szansę na rozpoczęcie skutecznej terapii w pomocy z psychologiem oraz terapeutą. Przy wsparciu bliskich osób osoba uzależniona może łatwiej pozbyć się nałogu oraz rozpocząć nowe życie.

Detoks alkoholowy - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe cena

Cena odtrucia alkoholowego to 450 zł. W tej cenie znajduje się opieka ratownika medycznego oraz kroplówki i leki, które są podawane.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020