Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Gliwice - Zabrze - Bytom - Tychy

Natychmiastowy powrót do zdrowia!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Gliwice - Zabrze - Bytom - Tychy

Bezpieczne przerwanie ciągu alkoholowego!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe
czemu jest takie ważne?

Podczas odtruwania alkoholowego zachodzą w ciele pacjenta bardzo pozytywne zmiany. Przede wszystkim organizm staje się lepiej nawodniony oraz można łatwiej rozpocząć leczenie alkoholizmu. To również zabieg dla osób, które jednorazowo przesadziły z dużą ilością alkoholu. Detoks alkoholowy sprawia, że z organizmu wypłukiwane są toksyny, które są skutkiem metabolizowania się alkoholu przez wątrobę. Jest ona filtrem, który pozwala na pozbycie się alkoholu z organizmu oraz zmniejsza ilość toksyn w organizmie. Przy zbyt dużych ilościach alkoholu wątroba niestety nie radzi sobie z nim i część toksyn trafia do krwioobiegu. Niestety ma to negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Aby organizm poradził sobie z takimi objawami, jak drżenie mięśni, czy ból głowy, ważne jest również dostarczenie mu mikroelementów, w tym potasu i sodu, które są wypłukiwane przez alkohol. Na szczęście detoks alkoholowy pozwala na szybki powrót do dobrego samopoczucia. Sprawia również, że łatwiej jest wrócić do równowagi i pozbyć się nieprzyjemnych objawów.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Alkohol sprawia, że w naszym organizmie odkładają się toksyny. Aby się ich pozbyć organizm musi być silny i dobrze nawodniony. Za pomocą kroplówki do organizmu wprowadzana jest sól fizjologiczna, która wyrównuje w ciele ilość pierwiastków, takich jak potas, czy magnez. Dla wzmocnienia podaje się również drugą kroplówkę z glukozą. Przed ich podaniem ratownik medyczny przeprowadza wywiad z pacjentem, bada jego tętno oraz ciśnienie krwi. Ustala również wzrost i wagę, co pozwala na podanie odpowiedniej ilości kroplówki. Dzięki temu detoks alkoholowy jest bezpieczny. Odtruwanie alkoholowe trwa około dwóch godzin i w tym czasie monitorowany jest również stan pacjenta. Detoks alkoholowy pozwala na szybszy powrót do równowagi. Dzięki niemu możemy poczuć się naprawdę dobrze i zdrowiej. Pozbywamy się też nadmiaru szkodliwych dla nas toksyn, które są skutkiem metabolizowania alkoholu przez wątrobę. Detoks alkoholowy pozwala na szybszy powrót do lepszego samopoczucia. Jeśli ciąg alkoholowy u pacjenta trwał dość długo, to dobrym pomysłem będzie podanie również środków przeciwbólowych oraz uspokajających. Dodatkowo pacjent jest cały czas monitorowany. Dzięki fachowej opiece powrót do dobrego samopoczucia jest znacznie łatwiejszy. W ten sposób można rozpocząć walkę z nałogiem i podjąć się leczenia w ośrodku dla uzależnionych.

Detoks alkoholowy w Gliwicach - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe cena

Cena odtrucia alkoholowego to 450 zł. W cenie znajduje się podanie kroplówek, ale również opieka medyczna oraz ewentualne podanie środków przeciwbólowych i uspokajających u pacjentów, którzy mają silne objawy odstawienne. Wizyty domowe pozwolą na dotarcie do pacjentów w gorszym stanie. Procedura medyczna w tym przypadku jest taka sama i w trakcie wizyty również podawane są kroplówki w celu nawodnienia organizmu i pozbycia się toksyn. Pozwoli to na lepszą opiekę nad osobą uzależnioną.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020