Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Mysłowice - Siemianowice Śląskie - Żory

Uzupełnienie brakujących elektrolitów w organizmie

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Mysłowice - Siemianowice Śląskie - Żory

Natychmiastowa detoksykacja organizmu

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe
wizyty domowe

Odtruwanie alkoholowe to jedna z nowości, jakie zostały wprowadzone na nasz rynek. To usługa przeprowadzana przez profesjonalnych ratowników medycznych, którzy pomagają w pozbyciu się nadmiaru toksyn z organizmu poprzez podawanie kroplówek. Głównie jest ona przeznaczona dla osób, które jednorazowo przedawkowały alkohol bądź osób uzależnionych, które są po ciągu alkoholowym i chcą poczuć się lepiej. Odtruwanie alkoholowe to dobry sposób na leczenie zgubnego uzależnienia. Najczęściej poddają mu się osoby, które bardzo potrzebują pozbycia się nadmiaru toksyn z organizmu, które pojawiły się w wyniku metabolizowania znacznych ilości alkoholu. Dzięki pozbyciu się ich można poczuć się znacznie lepiej, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Odtrucie alkoholowe - jak przebiega?

Podczas detoksu alkoholowego do organizmu pacjenta wprowadzane są dwie kroplówki, jedna z glukozą, której celem jest wyrównanie poziomu cukru we krwi, a druga z solą fizjologiczną. Druga kroplówka jest bardzo istotna, ponieważ w wyniku zbyt dużej dawki alkoholu w organizmie pacjenta brakuje ważnych minerałów, takich jak choćby potas, czy magnez. Taka kroplówka szybko nawodni organizm oraz sprawi, że zmniejszą się nieprzyjemne objawy, takie jak choćby drżenie czy ból mięśni. Po wypiciu nadmiernej ilości alkoholu w organizmie dochodzi do wielu zmian. Przede wszystkim wypłukiwane są minerały i witaminy. Podanie kroplówki jest najszybszym sposobem na nawodnienie nieco przeciążonego organizmu. Odtruwanie alkoholowe może mieć długofalowe pozytywne skutki. Pacjent czuje się lepiej, ma więcej siły i nie ma we krwi tak dużej ilości toksyn. Zmniejszają się również objawy, takie jak ból głowy, czy dezorientacja. Aby odtruwanie alkoholowe przebiegało prawidłowo, stan pacjenta jest cały czas monitorowany. Bardzo ważne jest również podanie odpowiedniej ilości środków przeciwbólowych oraz uspokajających. Pomogą one przy pacjentach, którzy odczuwają silny ból mięśni, a także niepokój.

Alkohol potrafi bardzo spustoszyć organizm człowieka i niestety tylko odtruwanie alkoholowe jest sposobem na powrót do dawnej równowagi. Aby były to długotrwałe efekty, należy po takim detoksie udać się do specjalistów, którzy pomogą stopniowo wyjść ze zgubnego nałogu. Taki sposób leczenia alkoholizmu jest skuteczny, ponieważ pacjent może skupić się na problemach, które pchają go w stronę nałogu, a nie na nieprzyjemnych skutkach jego odstawienia. To dopełnienie, a często również rozpoczęcie walki z nałogiem. Wielu psychiatrów i psychologów poleca taką kolejność w przypadku pacjentów, którzy chcą skutecznie odstawić alkohol oraz rozpocząć walkę z nałogiem.

Detoks alkoholowy w Mysłowicach - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe cena

Pojedynczy zabieg kosztuje 450 zł. Jest to koszt opieki ratownika medycznego, ale również podawanej kroplówki oraz leków uspokajających.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020