Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Ruda Śląska - Rybnik - Dąbrowa Górnicza

Dożylne kroplówki i leki

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Ruda Śląska - Rybnik - Dąbrowa Górnicza

Natychmiastowe przerwanie ciągu alkoholowego!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe
wizyty domowe

W dzisiejszych czasach niestety bardzo wiele osób cierpi z powodu uzależnienia do alkoholu. Są to osoby, które nie mogą pozbyć się nałogu i są w tzw. ciągu alkoholowym. Leczenie alkoholizmu na własną rękę niestety przynosi marne skutki. Przeprowadzany w domowych warunkach detoks alkoholowy daje niesamowite efekty. Osobie po ciągu alkoholowym nie zawsze można podawać wysokomineralizowaną wodę, ponieważ w przypadku przedawkowania alkoholu pojawiają się silne mdłości i wymioty. Bardzo dobrym pomysłem jest detoks alkoholowy przeprowadzany przez ratowników medycznych, którzy wiedzą, jak postępować z takimi osobami. Bardzo ważne jest wsparcie fachowców, którzy znają objawy odstawienne i już pracowali z takimi pacjentami.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Na czym polega detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy polega na podaniu kroplówek, na które składają się glukoza, która wzmacnia organizm oraz stabilizuje poziom cukru we krwi, a także soli fizjologicznej, która z kolei sprawi, że w organizmie zwiększy się poziom ważnych mikroelementów. Taki szybki i skuteczny sposób nawodnienia organizm sprawi na pewno, że pacjent poczuje się znacznie lepiej. Detoks alkoholowy, który przeprowadzany jest przez specjalistów daje znacznie szybsze efekty. Przede wszystkim również mamy pewność, że podane dożylnie środki sprawią, że organizm łatwiej pozbędzie się szkodliwych toksyn. Aby ten proces przyspieszyć, dawki kroplówek są dobierane indywidualnie pod kątem wagi oraz wzrostu pacjenta. Przed podanie kroplówek przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, dzięki któremu ratownik medyczny wie, jaką dawkę kroplówki musi podać. W tym czasie, kiedy kroplówka jest podłączana do pacjenta,ratownik medyczny cały czas monitoruje stan pacjenta. To bardzo ważne, ponieważ pozwala to na szybką reakcję w momencie, kiedy pacjent poczuje się gorzej albo będzie potrzebował np. leków przeciwbólowych czy uspokajających. To dobry sposób na rozpoczęcie walki z alkoholizmem. Często detoks alkoholowy jest niezbędny do późniejszego leczenia alkoholizmu. Dzięki niemu jest duże prawdopodobieństwo, że pacjent szybko wyjdzie z nałogu alkoholowego. Aby ten proces był naprawdę skuteczny, po detoksie alkoholowym niezbędne jest uczęszczanie na spotkania z psychologiem lub terapeutą. Dzięki nim istnieje niewielka szansa, że pacjent wróci do zgubnego nałogu. Na pewno niezbędne jest również wsparcie bliskich, którzy będą rozumieli problem i wesprą poprzez rozmowę osobę uzależnioną. Oni również powinni mieć cały czas kontakt z terapeutą, który pomoże w zrozumieniu nałogu oraz poda skuteczne sposoby rozmowy z taką osobą.

Detoks alkoholowy w Rudzie Śląskiej - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe cena

Cena zabiegu, jakim jest odtruwanie alkoholowe to 450 zł. W tej cenie mieści się zarówno wizytę domową, wywiad z pacjentem, jak również pomoc w razie problemów z samopoczuciem oraz koszt samych kroplówek.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020