Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Chorzów - Jaworzno - Jastrzębie Zdrój

Natychmiastowa pomoc!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Chorzów - Jaworzno - Jastrzębie Zdrój

Błyskawiczne przerwanie ciągu alkoholowego!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe
wizyty domowe

Detoks alkoholowy jest obecnie coraz bardziej popularny. Może być stosowany nie tylko przez osoby, które bardzo chcą pozbyć się nadmiaru toksyn z organizmu, ale również jest świetnym sposobem na rozpoczęcie walki ze zgubnym w swoich skutkach nałogiem alkoholowym. Polega on na podawaniu odpowiednich dawek kroplówek z solą fizjologiczną oraz glukozą, których celem jest zmniejszenie toksyn w organizmie spowodowanych przez nadmierne spożycie alkoholu. To dobry sposób również na lepsze samopoczucie po jednorazowym spożyciu zbyt dużej ilości alkoholu. Jest to zabieg przeprowadzany przez wyspecjalizowanych w tych tematach ratowników medycznych. Aby dobrać odpowiednią dawkę kroplówek, bardzo ważne jest przeprowadzenie przed zabiegiem szczegółowego wywiadu. Należy też sprawdzić masę ciała pacjenta, jego wzrost oraz wiek. Trzeba ustalić jak długo pił on alkohol i czy jest to tylko jednorazowe przedawkowanie.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Detoks alkoholowy polega przede wszystkim na podaniu kroplówek z solą fizjologiczną oraz glukozą. Sól fizjologiczna ma na celu dostarczyć do organizmu niezbędnych mikroelementów, dzięki którym organizm może znacznie łatwiej pozbyć się niezbyt przyjemnych skutków zatrucia alkoholowego, takich jak ból głowy, czy drżenie i ból mięśni. Aby detoks był pełny, podawana jest również glukoza, która z kolei sprawia, że wyrównywany jest poziom cukru w organizmie pacjenta. Wszystkie te zabiegi są przeprowadzane pod ścisłą kontrolą ratownika medycznego, którzy są uprawnieni do podawania kroplówek. W czasie ich podawania do ciała pacjenta, jego stan jest cały czas monitorowany, dzięki czemu wiadome jest, czy potrzebne są dodatkowe środki w postaci choćby środków przeciwbólowych, czy uspokajających. Wiele zależy od tego, czy dany pacjent tylko jednorazowo przedawkował ilość alkoholu, czy może jest po tzw. ciągu alkoholowym. Dzięki temu można sprawdzić, jaka ilość kroplówki będzie potrzebna do pełnego odtrucia.

Odtruwanie alkoholowe pozwoli nie tylko szybciej nawodnić organizm, ale przede wszystkim sprawić, że w organizmie będzie znacznie mniej szkodliwych toksyn.

Detoks alkoholowy jest polecany dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć walkę ze zgubnym nałogiem, ale również nie czują się na silach, by samodzielnie rozpocząć walkę z nałogiem. Odtruwanie alkoholowe to pierwszy krok, do znacznego polepszenia samopoczucia, ale również do podjęcia terapii w ośrodku do spraw uzależnień.

Detoks alkoholowy w Chorzowie - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe cena

Cena odtruwania alkoholowego to 450 zł za jednorazowy zabieg z wizytą domową, które pomogą dotrzeć do pacjentów w znacznie gorszym stanie. Przeprowadzany jest wywiad z pacjentem, a następnie podawana jest kroplówka i w razie komplikacji leki przeciwbólowe oraz uspokajające.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020