Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Piekary Śląskie - Świetochłowice

Lepszy stan zdrowia organizmu

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Piekary Śląskie - Świetochłowice

Lepsze trawienie i wchłanianie

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe
wizyty domowe

Odtrucie alkoholowe jest bardzo często pierwszym krokiem do odzyskania kontroli nad swoim życiem. Pozwala również na sprawienie, że osoba uzależniona poczuje się znacznie lepiej. Alkohol potrafi wprowadzić do organizmu człowieka nie małe spustoszenie. Przede wszystkim zwiększa się ilość toksyn w organizmie, ponieważ wątroba nie radzi sobie z metabolizowaniem alkoholu. Osoby po ciągu alkoholowym mogą mieć wiele nieprzyjemnych objawów. Należą do nich m.in. ból głowy, drżenie mięśni, ale również wiele objawów, których nie widać. Mogą zostać uszkodzone narządy, w tym ośrodkowy układ nerwowy. Takie objawy są bardzo niekorzystne, ponieważ pacjent może zachowywać się nieracjonalnie oraz mieć poczucie wyobcowania, a nawet jego złe samopoczucie doprowadzić może do myśli samobójczych. Niestety wiele osób uzależnionych od alkoholu nie radzi sobie z samodzielnym rzuceniem nałogu. Odtruwanie alkoholowe może być sposobem na pierwszy krok do leczenia tego zgubnego nałogu.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Jak przebiega odtrucie alkoholowe?

Odtruwanie alkoholowe polega przede wszystkim na podaniu odpowiedniej ilości soli fizjologicznej oraz glukozy, które mają na celu wzmocnić organizm oraz sprawić, że lepiej poradzi on sobie z nadmiarem alkoholu we krwi. Dzięki takiemu zabiegowi osoba uzależniona może poczuć się znacznie lepiej. Sól fizjologiczna zawiera niezbędne do funkcjonowania wielu układów minerały, które wpływają na nasz układ nerwowy oraz mięśniowy. Glukoza z kolei pozwoli na szybsze ustabilizowanie się poziomu cukru we krwi. Dzięki soli fizjologicznej można pozbyć się takich nieprzyjemnych objawów, jak choćby drżenie mięśni, czy ból głowy. Dodatkowo pozwoli ona na zmniejszenie ilości toksyn w organizmie, które są wypłukiwane. Przed podaniem obu kroplówek ratownik medyczny przeprowadza szczegółowy wywiad, mający na celu ustalenie wagi pacjenta oraz dowiedzenie się, czy było to jednorazowe przedawkowanie alkoholu, czy pacjent jest po ciągu alkoholowym i spustoszenie w organizmie jest znacznie większe. W przypadkach, kiedy pacjent czuje się wyjątkowo źle, podawane są również leki przeciwbólowe oraz uspokajające, ponieważ może pojawić się syndrom odstawienny. Wtedy osoba uzależniona jest wyjątkowo niespokojna i nie działa racjonalnie. Odtruwanie alkoholowe pozwala szybciej wrócić do dawnej równowagi, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Tylko w takim momencie skuteczna będzie terapia z pomocą psychologa i terapeuty. W całym procesie ważne jest również zrozumienie oraz wsparcie bliskich osób.

Detoks alkoholowy w Rudzie Śląskiej - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe cena

Cena odtruwania alkoholowego to 450 zł. W tej cenie znajduje się pomoc ratownika medycznego oraz podanie kroplówek. Możliwe są również do umówienia wizyty domowe, dla pacjentów w gorszym stanie fizycznym.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020