Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtrucie alkoholowe Częstochowa

Błyskawiczny powrót do zdrowia!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Detoks alkoholowy Częstochowa

Z nami poczujesz błyskawiczną ulgę!

Zadzwoń: +48 519 348 337

Zaufaj nam - Pomożemy!

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe Częstochowa
na czym polega?

Odtrucie alkoholowe jest bardzo ważnym zabiegiem, jaki wykonuje się w celu pozbycia się nadmiaru toksyn w organizmie spowodowanych przez metabolizowanie dużych ilości alkoholu. Mogą z niego skorzystać osoby, które odtruwanie alkoholowe muszą przejść jednorazowo po zbyt dużej ilości alkoholu, jak również osoby uzależnione, których organizm nie radzi sobie z dużymi dawkami tej używki. To bardzo dobry sposób na leczenie alkoholizmu, a także idealny sposób na lepsze samopoczucie.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Detoks alkoholowy na terenie Częstochowy

Detoks alkoholowy jest przeprowadzany przez osoby posiadające wiedzę medyczną, np. lekarze, czy ratownicy medyczni. W trakcie detoksu alkoholowego podawane są: sól fizjologiczna oraz glukoza, dla wzmocnienia organizmu. Przede wszystkim ma to na celu również sprawienie, że pacjent poczuje się bardzo dobrze i pozbędzie się nadmiaru toksyn. W trakcie spożywania alkoholu dochodzi również do odwodnienia, które prowadzi w konsekwencji do takich objawów, jak m.in. drżenie mięśni, a także ból mięśni, czy głowy. Niestety są to bardzo nieprzyjemne w swoich skutkach objawy, ponieważ pacjent nie może dojść do równowagi fizycznej, a często również psychicznej. Dzieje się to wtedy, kiedy spożyje zbyt dużą ilość alkoholu. Po wywiadzie przeprowadzonym z ratownikiem podawane są odpowiednio wyliczone dawki soli fizjologicznej oraz glukozy. Są one obliczane na podstawie wagi oraz wzrostu pacjenta. Podajemy środki dożylnie poprzez kroplówkę, co znacznie ułatwia wchłanianie się mikroelementów do organizmu. Cały zabieg trwa około dwóch godziny. W tym czasie obserwowane jest samopoczucie pacjenta oraz jego reakcja na podawane środki. Detoks alkoholowy to pierwszy krok w leczeniu alkoholizmu, ponieważ pacjent po ciągu alkoholowym może mieć nieprzyjemne objawy odstawienne. W razie komplikacji podawane są także leki uspokajające oraz przeciwbólowe. Dzięki nim detoks alkoholowy może pacjent może przejść bez zbędnych objawów. Po detoksie zalecana jest terapia w ośrodku do leczeń uzależnień. Dzięki rozmowie z psychoterapeutą można znacznie łatwiej pozbyć się szkodliwego nałogu.

Detoks alkoholowy w Częstochowie - dlaczego my?

  • Odtruwanie alkoholowe w naszej klinice jest w 100% bezpieczne i efektywne,
  • Przywrócimy Twojemu organizmowi metaboliczną równowagę,
  • Poczujesz się lepiej dzięki uzupełnieniu niezbędnych elektrolitów,
  • Pełna anonimowość,
  • Bezpieczeństwo odtrucia zapewnia doświadczony zespół,
  • Otrzymasz mentalne wsparcie ze strony personelu,
  • Nad terapią będą czuwać doświadczeni lekarze,
  • Odtrucie wykonujemy w domu klienta.

Odtrucie alkoholowe Częstochowa cena

Pojedyncze podanie soli fizjologicznej oraz glukozy i monitorowanie stanu pacjenta trwa około dwóch godziny, a zabieg kosztuje 450 zł. Są możliwe do zamówienia również wizyty domowe, dzięki którym ratownicy medyczni będą w stanie pomóc pacjentom w cięższym stanie. Czasem są to jedyne metody dotarcia do osób, które naprawdę potrzebują naszej pomocy. Dzięki takim zabiegom na pewno można poczuć się nieco lepiej oraz szybciej rozpocząć terapię w ośrodku do spraw uzależnień. Bardzo ważne jest również wsparcie rodziny i bliskich osób. Tylko taki rodzaj terapii pomoże w pełni pozbyć się zgubnego nałogu na zawsze i rozpocząć zdrowe i satysfakcjonujące życie.

Odtrucie Alkoholowe Katowice | Śląsk 2020